O nas

Obsługa techniczna konferencji

Sprawdź, jak wygląda najlepsza obsługa techniczna konferencji! E-RENTAL – wynajem ekranów i telebimów wysokiej jakości.

Jesteśmy firmą, która wie jak duże znaczenie może mieć wyjątkowy event…

Nie przejmuj się szczegółami, pozostaw je nam… Wiemy doskonale że nie masz czasu nad nimi myśleć dlatego chcemy zadbać w szczególności o Twój spokój i zapewnić Ci upajający komfort.

Niezależnie od warunków czy skali imprezy zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chcesz wyprodukować widowiskową premierę produktu, niecodzienną imprezę masową czy też oryginalny wyjazd integracyjny możesz na nas liczyć.

Jesteśmy ludźmi którzy doskonale znają się na swojej pracy gdyż nie działamy od wczoraj. Nasza firma tworzy jedność z ludzi którzy posiadają wieloletni staż z różnych płaszczyzn eventów od techniki scenicznej po ekspertów z zakresu merytoryki produkcyjnej.

Przez naszą wieloletnią pracę w branży wyrobiliśmy sobie indywidualną oraz grupową renomę jakości jak również bezcenną bazę kontaktów dzięki którym możemy zawsze zaproponować  Ci oryginalne rozwiązanie Twojego nietuzinkowego pomysłu.

Jesteśmy firmą która posiada kompletne zaplecze sprzętowe które zagrało na wielu eventach z powodzeniem i pozwala nam na bezproblemową organizację, obsługę imprezy za którą bierzmy pełną odpowiedzialność.