Mega szybkie samochody świata i… duże ekrany LED

Mega szybkie samochody świata i… duże ekrany LED

E-rental to firma oferująca kompleksowe wsparcie techniczne imprez, w tym wynajem telebimów i obsługę ekranów LED. Fachowcy potrafią okablować i zamontować duże ekrany LED. Zbudowanie centrum dowodzenia z telebimem, które jest niczym studio z możliwością oglądania wysokiej jakości obrazu to dla nas codzienność. Jeżeli chcecie oglądać na żywo w większym gronie, jak najszybsze samochody świata mijają po kolei linię mety to wynajmijcie ekrany Led na Waszą imprezę.

Mega szybkie samochody świata i... duże ekrany LED

Co to są wyścigi samochodowe ?

Wyścigi Samochodowe (znane również, jako Car Racing) to sport motoryzacyjny obejmujący wyścigi samochodów rywalizujących ze sobą.

Historia wyścigów samochodowych i co je łączy z telebimem ?

Wyścigi samochodowe istniały od czasu wynalezienia samochodu. Organizowano różnego rodzaju wyścigi, z których pierwsze były rejestrowane już w 1867 r. Wiele z najwcześniejszych zdarzeń było skutecznymi próbami niezawodności, których celem było udowodnienie, że te nowe maszyny były praktycznym środkiem transportu, ale wkrótce stały się ważnym sposobem dla konkurencyjnych producentów do wykazania się ich maszyny. W latach 30. rozwinął się specjalistyczny samochód wyścigowy.

Obecnie istnieje wiele różnych kategorii, z których każda ma inne zasady i przepisy wyścigów samochodowych. Nie każdy ma możliwość oglądać wyścigi na bieżąco widząc w tłumie całą trasę ścigających się aut. Z tego powodu warto postawić na duże ekrany LED!